Tiimi

Sali

Connect

SOUPSTERIN ARVOT

Soupsterin arvot kehitettiin työntekijöiden toimesta 2000-luvun alussa workshopissa. Palkitsemme kuukausittain 500€ palkkabonuksella yhden työkavereiden suositteleman työntekijän, joka on toiminnallan edustanut arvojamme erityisen hyvin. Soupster Familyn arvot:

 

  • FUN
  • VÄLITTÄMINEN
  • JATKUVA KEHITYS

 

Fun = Pidetään hauskaa työkavereiden ja asiakkaiden kanssa, välitetään hyvää fiilistä työpaikalla.

 

Välittäminen = Pidetään huolta kollegoista ja välitetään oman työn jäljestä.

 

Jatkuva kehitys = Mietitään joka päivä, mitä voisimme tehdä tänään paremmin. Kukin pyrkii kehittämään oman työpaikkansa prosesseja ja kehittymään, jotta emme jää junnaamaan paikoilleen.

 

HENKSAEDUT

  • Alennus ravintoloista itselle ja seurueelle
  • Ilmainen henksabrunssi viikonloppuisin
  • Kuntosalijäsenyys vakituisille työntekijöille
  • Firman juhlat ja tiimipäivät n. 4 kertaa vuodessa
  • Erilaiset aktiviteetit, kuten kuukausittainen viinikerho ja kesäisin viikoittainen pesisvuoro
  • Alennus erilaisista palveluista (mm. jotkut brändit kuten Happy Socks)

Bölegatan 10
00240 Helsingfors Ajo-ohjeet bole@dylan.fi +358400242388 Näytä sijainti

Ateneum Bistro

Ateneum Bistro
00100 Helsinki Ajo-ohjeet ateneum@soupster.com +358405638430 Näytä sijainti

Block by Dylan

Eteläranta 18
00130 Helsinki Ajo-ohjeet block@dylan.fi +358405533000 Näytä sijainti

Bob Cafe & Lunch

Linnoitustie 6
02600 Leppävaara Ajo-ohjeet lepuski@dylan.fi +358405511390 Näytä sijainti

Delia

Mall of Tripla
00520 Helsinki Ajo-ohjeet Näytä sijainti

Dylan Corner

Kuortanegatan 2
00510 Helsingfors Ajo-ohjeet Näytä sijainti

Dylan & Friends

Keilaniemi
02150 Espoo Ajo-ohjeet Näytä sijainti

Dylan Keilalampi

Keilaniementie 1
02150 Espoo Ajo-ohjeet keilalampi@dylan.fi +358401258838 Näytä sijainti

Dylan Kottby

Mäkitorpantie 3
00620 Helsinki Ajo-ohjeet kapyla@dylan.fi +358503754401 Näytä sijainti

Dylan Lepuski

Linnoitustie 6
02600 Leppävaara Ajo-ohjeet lepuski@dylan.fi +358405533243 Näytä sijainti

Dylan Marmoripiha

Keskuskatu 3
00100 Helsinki Ajo-ohjeet marmoripiha@dylan.fi +358407728677 Näytä sijainti

Dylan Milk

Porkalagatan 5
00180 Helsingfors Ajo-ohjeet ruoholahti@dylan.fi +358400338821 Näytä sijainti

Dylan Tiksi

Väritehtaankatu 8
01300 Vantaa Ajo-ohjeet tiksi@dylan.fi +358405666118 Näytä sijainti

East Market

Böle bro
00520 Helsingfors Ajo-ohjeet viestinta@soupster.com Näytä sijainti

Funky Burger

Västanvindsvägen 12
02100 Esbo Ajo-ohjeet info@funkyburgertapiola.fi +358407533232 Näytä sijainti

Funky Kitchen

Tivoligränden 1
00510 Helsingfors Ajo-ohjeet info@funkykitchen.fi +358505732950 Näytä sijainti

Locanda Scappi

Kanalgatan 1
00170 Helsingfors Ajo-ohjeet restaurant@locandascappi.fi Näytä sijainti

Lucy in the Sky

Keilaniemi
02150 Espoo Ajo-ohjeet Näytä sijainti

My Lunch

Porkalagatan 24
00180 Helsingfors Ajo-ohjeet mylunch@soupster.com +358405637733 Näytä sijainti

Signor Smith

Böle bro
00520 Helsingfors Ajo-ohjeet signor@signorsmith.fi Näytä sijainti

Spasso

Tivoligränden 1
00510 Helsingfors Ajo-ohjeet varaukset@caruzello.fi +358503634233 Näytä sijainti

Telian lounasravintola

Mall of Tripla
00520 Helsinki Ajo-ohjeet Näytä sijainti

The Lucky Bastard

Itis
00930 Helsinki Ajo-ohjeet itis@theluckybastard.fi +358504365454 Näytä sijainti

Who the xxxx is Alice

Otaniementie 12
02150 Espoo Ajo-ohjeet hello@pizzabar.fi +358400327727 Näytä sijainti

Wonderland Work

Konepajankuja 1
00510 Helsinki Ajo-ohjeet hello@wonderlandwork.fi +358400803533 Näytä sijainti

Teamtailor

Urasivu Teamtailorilta