facebook tracking
Tiimi

Sali

Connect

SOUPSTERIN ARVOT

Soupsterin arvot kehitettiin työntekijöiden toimesta 2000-luvun alussa workshopissa. Palkitsemme kuukausittain 500€ palkkabonuksella yhden työkavereiden suositteleman työntekijän, joka on toiminnallan edustanut arvojamme erityisen hyvin. Soupster Familyn arvot:

 

  • FUN
  • VÄLITTÄMINEN
  • JATKUVA KEHITYS

 

Fun = Pidetään hauskaa työkavereiden ja asiakkaiden kanssa, välitetään hyvää fiilistä työpaikalla.

 

Välittäminen = Pidetään huolta kollegoista ja välitetään oman työn jäljestä.

 

Jatkuva kehitys = Mietitään joka päivä, mitä voisimme tehdä tänään paremmin. Kukin pyrkii kehittämään oman työpaikkansa prosesseja ja kehittymään, jotta emme jää junnaamaan paikoilleen.

 

HENKSAEDUT

  • Alennus ravintoloista itselle ja seurueelle
  • Ilmainen henksabrunssi viikonloppuisin
  • Kuntosalijäsenyys vakituisille työntekijöille
  • Firman juhlat ja tiimipäivät n. 4 kertaa vuodessa
  • Erilaiset aktiviteetit, kuten kuukausittainen viinikerho ja kesäisin viikoittainen pesisvuoro
  • Alennus erilaisista palveluista (mm. jotkut brändit kuten Happy Socks)

Bölegatan 10
00240 Helsingfors Ajo-ohjeet bole@dylan.fi +358400242388

Alice Italian

Konepajankuja 1
00510 Helsinki Ajo-ohjeet hello@aliceitalian.fi +358 400 513 933‬

Ateneum Bistro

Ateneum Bistro
00100 Helsinki Ajo-ohjeet ateneum@soupster.com +358405638430

Block by Dylan

Eteläranta 18
00130 Helsinki Ajo-ohjeet block@dylan.fi +358405533000

Bob Cafe & Lunch

Linnoitustie 6
02600 Leppävaara Ajo-ohjeet lepuski@dylan.fi +358405511390

Carccila

Linnanmaki
00510 Helsinki Ajo-ohjeet varaukset@caruzello.fi +358503634233

Dylan & Friends

Keilaniemi
02150 Espoo Ajo-ohjeet

Dylan Keilalampi

Keilaniementie 1
02150 Espoo Ajo-ohjeet keilalampi@dylan.fi +358401258838

Dylan Kottby

Mäkitorpantie 3
00620 Helsinki Ajo-ohjeet kapyla@dylan.fi +358503754401

Dylan Lepuski

Linnoitustie 6
02600 Leppävaara Ajo-ohjeet lepuski@dylan.fi +358405533243

Dylan Marmoripiha

Keskuskatu 3
00100 Helsinki Ajo-ohjeet marmoripiha@dylan.fi +358407728677

Dylan Milk

Porkalagatan 5
00180 Helsingfors Ajo-ohjeet ruoholahti@dylan.fi +358400338821

Dylan Tiksi

Väritehtaankatu 8
01300 Vantaa Ajo-ohjeet tiksi@dylan.fi +358405666118

East Market

Böle bro
00520 Helsingfors Ajo-ohjeet viestinta@soupster.com

Funky Burger

Västanvindsvägen 12
02100 Esbo Ajo-ohjeet info@funkyburgertapiola.fi +358407533232

Funky Kitchen

Tivoligränden 1
00510 Helsingfors Ajo-ohjeet info@funkykitchen.fi +358505732950

Locanda Scappi

Kanalgatan 1
00170 Helsingfors Ajo-ohjeet restaurant@locandascappi.fi

Lucy in the Sky

Keilaniemi
02150 Espoo Ajo-ohjeet

My Lunch

Porkalagatan 24
00180 Helsingfors Ajo-ohjeet mylunch@soupster.com +358405637733

Pastor

Erottajankatu 4
00100 Helsinki Ajo-ohjeet info@pastorrestaurant.fi +358400344700

Signor Smith

Böle bro
00520 Helsingfors Ajo-ohjeet signor@signorsmith.fi

Southpark

Bulevardi 40
00120 Helsinki Ajo-ohjeet info@southparkrestaurant.fi +358504143332

Spasso

Tivoligränden 1
00510 Helsingfors Ajo-ohjeet varaukset@caruzello.fi +358503634233

The Lucky Bastard

Itis
00930 Helsinki Ajo-ohjeet itis@theluckybastard.fi +358504365454

Who the xxxx is Alice

Otaniementie 12
02150 Espoo Ajo-ohjeet hello@pizzabar.fi +358400327727

Wonderland Work

Konepajankuja 1
00510 Helsinki Ajo-ohjeet hello@wonderlandwork.fi +358400803533

Teamtailor

Urasivu Teamtailorilta